Rroba banjo me fantazi etnike Var e bardhë optike

Ngjyra të tjera

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
15,99 € 5,99 € -63%
Përshkrim
Rroba banjo vajzash dypjesëshe me trekëndësh me modele etnike dhe mbathje me flutura të vogla anësore.
Detajet e produktit
SKU: SAC0013894001S370
Color / Texture: Var e bardhë optike
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  Astari:100% Poliestër Jashtë:84% Poliestër 16% Elastan

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  C
  Mos e hekurosni
Sustainability
Loading

Size:
Ngjyra: Var e bardhë optike