Rroba banjo bikini tropikale Var çiklaminë e çelët

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
15,99 € 6,99 € -56%
Përshkrim
Rroba banje vajzashbikini, model me sutiena me një sup me rouche dhe mbathje me rouche
Detajet e produktit
SKU: SAC0013891001S893
Color / Texture: Var çiklaminë e çelët
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  Astari:100% Poliestër Jashtë:88% Poliestër 12% Elastan

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  C
  Mos e hekurosni
Sustainability
Loading

Size:
Ngjyra: Var çiklaminë e çelët