Rroba banje me flutur e verdhë

Ngjyra të tjera

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
15,99 € 6,99 € -56%
Përshkrim
Rroba banjo plazhi për vajza me dy pjesë, me sutiena me një sup e flutur dhe mbathje me flutur.
Detajet e produktit
SKU: SAC0013890001S066
Color / Texture: e verdhë
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  Astari:100% Poliestër Jashtë:88% Poliestër 12% Elastan

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  C
  Mos e hekurosni
Sustainability
Loading

Size:
Ngjyra: e verdhë