Pulovër me gjysëm zinxhiri e zezë

Zgjidhni masën tuaj
35,99 €
The lowest price in the last 30 days 35,99 €
Përshkrim
Pulovër për burra, model jake të lartë me zinxhir e mëngë të gjata. Njëngjyrëshe. Model me masë të zakonshme.
Detajet e produktit
SKU: SAB0056440001S105
Color / Texture: e zezë
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  100% Akrilik

 • Larje::
  g
  Larje normale, maks. 30° C
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: e zezë