Polo njëngjyrëshe blu marin

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
12,99 €
Original price 12,99 € 
Përshkrim
Bluzë për burra me mëngë të shkurtra me copë piquet njëngjyrëshe
Detajet e produktit
SKU: SAB0053531001S036
Color / Texture: blu marin
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  100% Pambuk

 • Larje::
  g
  Larje normale, maks. 30° C
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: blu marin