Pleated skater skirt kafe e errët

Ngjyra të tjera

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
15,99 € 7,99 € -50%
Përshkrim
Women's miniskirt in single-colour poly-viscose material. Pleated skater model.
Detajet e produktit
SKU: SAB0055422001S097
Color / Texture: kafe e errët
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  80% Poliestër 16% Viskoze 4% Elastan

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: kafe e errët