Pizhame të shkurtra prej pambuku stampuar me kafshë gri e çelët e përzier

Zgjidhni masën tuaj
15,99 €
Përshkrim
Pizhame të shkurtra prej pambuku. Pantallona të shkurtra me llastik në bel. Bluzë T-shirt me mëngë të shkurtra e jakë rrumbullake Fantazi shalli. Kërko artikullin e kombinueshëm për të gjithë familjen.
Detajet e produktit
SKU: SAC0012249001S354
Color / Texture: gri e çelët e përzier
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  Fund:95% Pambuk 5% Viskoze Pjesa superiore:100% Pambuk

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: gri e çelët e përzier