Perizoma me kafshë lule vile

Ngjyra të tjera

Zgjidhni masën tuaj
3,99 €
Përshkrim
Perizoma t-tong për gra, me fantazi kafshësh me shtesa dantelle.
Detajet e produktit
SKU: SAC0013478001S076
Color / Texture: lule vile
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  Astari:100% Pambuk Jashtë:87% Poliamid 13% Elastan

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  C
  Mos e hekurosni

Size:
Ngjyra: lule vile