Perizoma me dantellë e bardhë optike

Zgjidhni masën tuaj
3,99 €
Përshkrim
Perizoma t-tong për gra me dantellë
Detajet e produktit
SKU: SAC0013382001S347
Color / Texture: e bardhë optike
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  Astari:100% Pambuk Jashtë:96% Poliamid 4% Elastan

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  C
  Mos e hekurosni

Size:
Ngjyra: e bardhë optike