Pantallona tutash të thejshta e të holla fushia e çelët

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
12,99 € 9,99 € -23%
Përshkrim
Pantallona tutash të thejshta e të holla Model me llastik në bel dhe në fund, bel i rregullt. Realizuar me Viskozë Ecovero.
Detajet e produktit
SKU: SAB0052317001S476
Color / Texture: fushia e çelët
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  100% Viskoze

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)
Sustainability
Loading

Size:
Ngjyra: fushia e çelët