Pantallona tutash njëngjyrëshe krem

Ngjyra të tjera

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
29,99 € 9,99 € -67%
Përshkrim
Pantallona sportive për burra me copë piquet njëngjyrëshe. Ushkur në bel dhe xhepa anësorë. Model me masë të zakonshme.
Detajet e produktit
SKU: SAB0063437001S425
Color / Texture: krem
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  65% Poliestër 35% Pambuk

 • Larje::
  g
  Larje normale, maks. 30° C
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: krem