Pantallona tutash njëngjyrëshe lule vile

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
17,99 € 7,99 € -56%
Përshkrim
Pantallona të shkurtra sportive për gra njëngjyrëshe. Ushkurë në bel, xhepa anësorë. Fundi me manshetë. Copë e hollë. Model me masë të zakonshme.
Detajet e produktit
SKU: SAB0052549001S076
Color / Texture: lule vile
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  100% Pambuk

 • Larje::
  g
  Larje normale, maks. 30° C
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: lule vile