Pantallona tutash me stampim sportiv e bardhë optike

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
17,99 € 7,99 € -56%
Përshkrim
Pantallona sportive për gra me bel të lartë e stampim sportiv. Llastik në bel e xhepa anësorë. Fundi me manshetë. Copë e hollë. Model me masë të zakonshme.
Detajet e produktit
SKU: SAB0063221001S347
Color / Texture: e bardhë optike
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  100% Pambuk

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: e bardhë optike