Pantallona tutash me stampim sportiv letër sheqeri

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
15,99 € 7,99 € -50%
Përshkrim
Pantallona sportive për gra me bel të lartë e stampim sportiv. Llastik në bel e xhepa anësorë. Fundi me manshetë. Copë e hollë. Model me masë të zakonshme.
Detajet e produktit
SKU: SAB0063220001S048
Color / Texture: letër sheqeri
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  100% Pambuk

 • Larje::
  g
  Larje normale, maks. 30° C
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: letër sheqeri