Pantallona tutash me stampim sportiv e zezë

Zgjidhni masën tuaj
15,99 € 6,99 € -56%
Përshkrim
Pantallona tutash për djem, model me ushkurë e mansheta në fund të këmbës, me thurje. Copë e hollë. Stampim i vogël ballor me numër e shkrim sportiv.
Detajet e produktit
SKU: SAB0057790001S105
Color / Texture: e zezë
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  61% Pambuk 39% Poliestër

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: e zezë