Pantallona tutash me bel të lartë acid wash e zezë

Ngjyra të tjera

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
19,99 € 7,99 € -60%
Përshkrim
Pantallona grash në pëlhurë të lehtë me efekt acid-wash me bel të lartë dhe detaje me shirita në këmbë. Fund me manshetë elastike. Ushkur në bel
Detajet e produktit
SKU: SAB0063214001S105
Color / Texture: e zezë
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  65% Pambuk 35% Poliestër

 • Larje::
  g
  Larje normale, maks. 30° C
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)
Sustainability
Loading

Size:
Ngjyra: e zezë