Pantallona tutash jogger me të shkruar e zezë

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
22,99 € 9,99 € -57%
Përshkrim
Pantallona tutash për burra me copë të trashë. Model jogger me ushkur në bel e xhepa anësorë e me të shkruar.
Detajet e produktit
SKU: SAB0055594001S105
Color / Texture: e zezë
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  62% Poliestër 38% Pambuk

 • Larje::
  g
  Larje normale, maks. 30° C
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: e zezë