Pantallona tutash cargo njëngjyrëshe gri e çelët e përzier

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
29,99 € 19,99 € -33%
Përshkrim
Pantallona tutash për burra me copë të trashë. Model cargo me xhepa anësorë. Ushkur ne bel.
Detajet e produktit
SKU: SAB0055597001S354
Color / Texture: gri e çelët e përzier
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  63% Poliestër 37% Pambuk

 • Larje::
  g
  Larje normale, maks. 30° C
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: gri e çelët e përzier