Pantallona tuta në pëlhurë teknike gri e çelët e përzier

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
29,99 € 12,99 € -57%
Përshkrim
Pantallona stërvitjete për burra me copë teknike njëngjyrëshe Ushkur në bel dhe xhepa anësorë. Fundi me manshetë. Model me masë të zakonshme.
Detajet e produktit
SKU: SAB0063435001S354
Color / Texture: gri e çelët e përzier
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  70% Pambuk 30% Poliestër

 • Larje::
  g
  Larje normale, maks. 30° C
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: gri e çelët e përzier