Pantallona të shkurtra xhinsi të çelët Mom Fit blu denim e çelët

Ngjyra të tjera

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
25,99 € 7,99 € -69%
Përshkrim
Pantallona të shkurtra për gra prej xhinsi, lavazh i çelët acid, model mom me bel të lartë e mbyllje përpara me zinxhir e komçë metalike. Detaje grisjesh në fund e prerje.
Detajet e produktit
SKU: SAB0058207001S350
Color / Texture: blu denim e çelët
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  100% Pambuk

 • Larje::
  g
  Larje normale, maks. 30° C
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)
Sustainability
Loading

Size:
Ngjyra: blu denim e çelët