Pantallona të shkurtra prej drill Mom fit e bardhë lesh

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
19,99 € 10,99 € -45%
Përshkrim
Pantallona të shkurtra për gra me drill pambuku me 5 xhepa. Bel i lartë, pet me zinxhir e komça. Këmbë lehtësisht e gjerë
Detajet e produktit
SKU: SAB0058676001S024
Color / Texture: e bardhë lesh
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  100% Pambuk

 • Larje::
  g
  Larje normale, maks. 30° C
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: e bardhë lesh