Pantallona të shkurtra me zinxhir krem

Ngjyra të tjera

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
29,99 € 13,99 € -53%
Përshkrim
Pantallona të shkurtra për burra me copë twill njëngjyrëshe, me zinxhir.
Detajet e produktit
SKU: SAB0059420001S425
Color / Texture: krem
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  100% Pambuk

 • Larje::
  g
  Larje normale, maks. 30° C
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: krem