Pantallona të shkurtra me ushkurë njëngjyrëshe e zezë

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
3,99 € 9,99 € +150%
Original price 15,99 € -38%
Përshkrim
Pantallona të shkurtra për gra, copë e hollë, linjë e butë. Bel i lartë me llastik të veshur, xhepa oblikë e çarje anësore.
Detajet e produktit
SKU: SAB0058544001S105
Color / Texture: e zezë
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  100% Viskoze

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: e zezë