Pantallona të shkurtra me stampim të vogël logoje TRN blu xhins

Ngjyra të tjera

Zgjidhni masën tuaj
6,99 € 4,99 € -29%
Përshkrim
Pantallona të shkurtra për fëmijë me copë të hollë njëngjyrëshe Stampë anësore me logo Terranova. Bel me llastik e ushkur.
Detajet e produktit
SKU: SAB0053128001S429
Color / Texture: blu xhins
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  100% Pambuk

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: blu xhins