Pantallona të shkurtra me pensa. mente

Ngjyra të tjera

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
12,99 € 10,99 € -15%
Përshkrim
Pantallona të shkurtra për vajza me copë njëngjyrëshe. Detaj pensash. Buzë me palë të kthyer.
Detajet e produktit
SKU: SAB0057732001S101
Color / Texture: mente
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  96% Poliestër 4% Elastan

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  C
  Mos e hekurosni

Size:
Ngjyra: mente