Pantallona të shkurtra me imitacion lëkure e zezë

Ngjyra të tjera

Zgjidhni masën tuaj
12,99 € 4,99 € -62%
Përshkrim
Pantallona të shkurtra me copë efekt lëkure njëngjyrëshe. Buzë me palë të kthyer.
Detajet e produktit
SKU: SAB0056470001S105
Color / Texture: e zezë
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  Bazë:95% Poliestër 5% Elastan Veshje:100% Poliuretan

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  C
  Mos e hekurosni

Size:
Ngjyra: e zezë