Pantallona të shkurtra me fantazi kafshësh Var bezhë

Ngjyra të tjera

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
15,99 € 3,99 € -75%
Përshkrim
Pantallona të shkurtra për gra, copë e hollë, linjë e butë, fantazi kafshësh Bel i lartë me llastik të veshur, xhepa oblikë e çarje anësore.
Detajet e produktit
SKU: SAB0059194001S166
Color / Texture: Var bezhë
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  100% Poliestër

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: Var bezhë