Pantallona të gjera njëngjyrëshe lule vile

Ngjyra të tjera

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
15,99 € 10,99 € -31%
Përshkrim
Fund-pantallona njëngjyrëshe për gra. Mbyllje me zinxhi anësor të fshehur. Model me masë të zakonshme.
Detajet e produktit
SKU: SAB0063150001S076
Color / Texture: lule vile
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  Astari:100% Poliestër Pjesa kryesore:98% Poliestër 2% Elastan

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: lule vile