Pantallona të gjera njëngjyrëshe crop e zezë

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
17,99 € 15,99 € -11%
Përshkrim
Pantallona të gjera për gra me copë njëngjyrëshe, crop. Llastik në bel e ushkurë, xhepa oblike përpara.
Detajet e produktit
SKU: SAB0058552001S105
Color / Texture: e zezë
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  100% Viskoze

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: e zezë