Pantallona të gjera me stampa shalli Var rosa fluo chiaro

Ngjyra të tjera

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
9,99 € 5,99 € -40%
Përshkrim
Fund i shkurtër për vajza me flutur. Stampim shalli kudo. Model me masë të zakonshme.
Detajet e produktit
SKU: SAB0064543001SC98
Color / Texture: Var rosa fluo chiaro
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  97% Poliestër 3% Elastan

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  C
  Mos e hekurosni

Size:
Ngjyra: Var rosa fluo chiaro