Pantallona stërvitjeje salvia

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
19,99 € 9,99 € -50%
Përshkrim
Pantallona tute për burra njëngjyrëshe
Detajet e produktit
SKU: SAB0053317001S142
Color / Texture: salvia
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  100% Pambuk

 • Larje::
  g
  Larje normale, maks. 30° C
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: salvia