Pantallona parashute njëngjyrëshe rozë pudër

Ngjyra të tjera

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
19,99 € 7,99 € -60%
Përshkrim
Pantallona për vajza, model parashute. Llastik në bel me xhepa anësorë. Njëngjyrëshe. Model me masë të zakonshme.
Detajet e produktit
SKU: SAB0063516001S121
Color / Texture: rozë pudër
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  100% Poliamid

 • Larje::
  g
  Larje normale, maks. 30° C
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  C
  Mos e hekurosni

Size:
Ngjyra: rozë pudër