Pantallona me 5 xhepa njëngjyrëshe rozë pudër

Ngjyra të tjera

Zgjidhni masën tuaj
19,99 € 9,99 € -50%
Përshkrim
Pantallona për vajza, model me pesë xhepa. Copë twill pambuku njëngjyrëshe. Çarje e vogël anësore.
Detajet e produktit
SKU: SAB0058332001S121
Color / Texture: rozë pudër
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  68% Pambuk 30% Poliestër 2% Elastan

 • Larje::
  g
  Larje normale, maks. 30° C
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: rozë pudër