Pantallona kargo njëngjyrëshe jeshile ushtarake e çelët

Zgjidhni masën tuaj
19,99 € 15,99 € -20%
Përshkrim
Pantallona karko pupline njëngjyrëshe për djem. Xhepa të mëdhenj, llastik e ushkurë në bel. Mansheta elastike.
Detajet e produktit
SKU: SAB0059426001S336
Color / Texture: jeshile ushtarake e çelët
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  98% Pambuk 2% Elastan

 • Larje::
  g
  Larje normale, maks. 30° C
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: jeshile ushtarake e çelët