Pantallona jogger të holla me fantazi Var e zezë

Ngjyra të tjera

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
19,99 € 10,99 € -45%
Përshkrim
Pantallona jogger të holla me fantazi për gra. Model me llastik në bel dhe në fund, bel i rregullt. Realizuar me Viskozë Ecovero.
Detajet e produktit
SKU: SAB0058545001S257
Color / Texture: Var e zezë
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  100% Poliestër

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: Var e zezë