Pantallona chino të buta qielli

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
15,99 € 12,99 € -19%
Përshkrim
Pantallona chino për gra në material të butë në një ngjyrë të vetme. Tasqeb me vija dhe mbyllje para me një çep.
Detajet e produktit
SKU: SAB0063102001S049
Color / Texture: qielli
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  96% Poliestër 4% Elastan

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: qielli