Pantallona chino saten bezhë

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
19,99 € 17,99 € -10%
Përshkrim
Pantallona për gra, model chino me copë razatel njëngjyrëshe. Xhepa franceze. Mbyllje ballore me zinxhir e komçë.
Detajet e produktit
SKU: SAB0063101001S018
Color / Texture: bezhë
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  62% Pambuk 36% Poliestër 2% Elastan

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: bezhë