Pantallona chino njëngjyrëshe prej liri rozë fard

Ngjyra të tjera

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
25,99 € 15,99 € -38%
Përshkrim
Pantallona chino prej liri njëngjyrësh, gjatësi te kavilja me rizvoltë. Bel i lartë me llastik i veshur nga prapa, pensa e thile përapa. Të rregullta te këmba me vijë të hekurosur. Xhepa anësorë e xhepa filet prapa.
Detajet e produktit
SKU: SAB0058551001S819
Color / Texture: rozë fard
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  82% Viskoze 18% Lino

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: rozë fard