Pako me çorape urban jargavan e çelët

Zgjidhni masën tuaj
2,99 €
The lowest price in the last 30 days 2,99 €
Përshkrim
Çorape për vajza me qëndisje e shkrim urban.
Detajet e produktit
SKU: SAC0011765001S724
Color / Texture: jargavan e çelët
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  55% Pambuk 39% Poliestër 4% Gomë (Fibra) 2% Elastan

 • Larje::
  g
  Larje normale, maks. 30° C
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  C
  Mos e hekurosni

Size:
Ngjyra: jargavan e çelët