Pako me 3 perizoma me prerje të dukshme e zezë

Zgjidhni masën tuaj
9,99 € 7,99 € -20%
Përshkrim
Pako me 3 perizoma për gra me prerje të dukshme, njëngjyrëshe.
Detajet e produktit
SKU: SAC0013402001S105
Color / Texture: e zezë
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  Astari:100% Pambuk Jashtë:80% Poliamid 20% Elastan

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  C
  Mos e hekurosni

Size:
Ngjyra: e zezë