Pako me 3 palë çorapesh të shkurtra Rosa fluo chiaro

Zgjidhni masën tuaj
5,99 € 3,99 € -33%
Përshkrim
Pako me 3 palë çorapesh njëngjyrëshe.
Detajet e produktit
SKU: SAC0013895001SC97
Color / Texture: Rosa fluo chiaro
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  72% Pambuk 27% Poliestër 1% Elastan

 • Larje::
  g
  Larje normale, maks. 30° C
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  C
  Mos e hekurosni

Size:
Ngjyra: Rosa fluo chiaro