Pako me 3 palë çorapesh me sfungjer e shirita e bardhë optike

Ngjyra të tjera

Zgjidhni masën tuaj
9,99 € 5,99 € -40%
Përshkrim
Pako me e palë çorapesh për burra me shirita e sfungjer.
Detajet e produktit
SKU: SAC0013838001S347
Color / Texture: e bardhë optike
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  82% Pambuk 16% Poliestër 2% Elastan

 • Larje::
  g
  Larje normale, maks. 30° C
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  C
  Mos e hekurosni

Size:
Ngjyra: e bardhë optike