Pako me 3 palë çorape të shkurtra njëngjyrëshe e zezë

Zgjidhni masën tuaj
5,99 € 4,99 € -17%
Përshkrim
Pako me 3 palë çorape të shkurtra njëngjyrëshe për djem.
Detajet e produktit
SKU: SAC0013896001S105
Color / Texture: e zezë
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  73% Pambuk 24% Poliestër 3% Elastan

 • Larje::
  g
  Larje normale, maks. 30° C
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  C
  Mos e hekurosni

Size:
Ngjyra: e zezë