Pako me 3 palë çorape të shkurtra njëngjyrëshe gri e çelët e përzier

Zgjidhni masën tuaj
7,99 € 5,99 € -25%
Përshkrim
Pako me e palë çorapesh njëngjyrëshe për burra.
Detajet e produktit
SKU: SAC0013837001S354
Color / Texture: gri e çelët e përzier
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  72% Pambuk 27% Poliestër 1% Elastan

 • Larje::
  g
  Larje normale, maks. 30° C
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  C
  Mos e hekurosni

Size:
Ngjyra: gri e çelët e përzier