Pako me 3 palë çorape të shkurtra njëngjyrëshe Var cianike

Zgjidhni masën tuaj
5,99 €
The lowest price in the last 30 days 5,99 €
Përshkrim
Pako me 3 palë çorape të shkurtra prej pambukur njëngjyrëshe për gra.
Detajet e produktit
SKU: SAC0012001001S201
Color / Texture: Var cianike
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  76% Pambuk 22% Poliestër 2% Elastan

 • Larje::
  g
  Larje normale, maks. 30° C
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  C
  Mos e hekurosni

Size:
Ngjyra: Var cianike