Padded hoodie fildish e përzier

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
28,99 €
The lowest price in the last 30 days 28,99 €
Përshkrim
Women's hoodie with zip fastening on the front. Side pockets. Long sleeves. Ribbed trim. Internal padding. Single-colour fabric. Regular fit.
Detajet e produktit
SKU: SAB0050336001S500
Color / Texture: fildish e përzier
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  Astari:100% Poliestër Jashtë:68% Poliestër 32% Pambuk

 • Larje::
  g
  Larje normale, maks. 30° C
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: fildish e përzier