Ngrini supet me butonin e zemrës e bardhë lesh

Ngjyra të tjera

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
9,99 € 2,99 € -70%
Përshkrim
Ngritje supet vajzash me mëngë të gjata dhe buton në formë zemre.
Detajet e produktit
SKU: SAB0063307001S024
Color / Texture: e bardhë lesh
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  96% Pambuk 4% Elastan

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: e bardhë lesh