MWC logo bermuda shorts with side bands e zezë

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
19,99 €
Përshkrim
Men's tracksuit shorts with drawstring waist. Misano World Circuit logo and side bands. Cotton fabric, bermuda length.
Detajet e produktit
SKU: SAB0061206001S105
Color / Texture: e zezë
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  100% Pambuk

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: e zezë