Mbathje push up me mbushje e zezë

Ngjyra të tjera

Zgjidhni masën tuaj
15,99 €
Përshkrim
Mbathje push up për gra me mbushje te vithet. Njëngjyrëshe.
Detajet e produktit
SKU: SAC0013435001S105
Color / Texture: e zezë
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  Jashtë:82% Poliamid 18% Elastan Mbushja:100% Poliestër

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  C
  Mos e hekurosni

Size:
Ngjyra: e zezë