Mbathje plazhi braziliane me kafshë Var bezhë

Ngjyra të tjera

Zgjidhni masën tuaj
9,99 € 6,99 € -30%
Përshkrim
Mbathje plazhi për gra, model brazilian me rripa të kryqëzuara te vithet e me fantazi kafshësh.
Detajet e produktit
SKU: SAC0012312001S166
Color / Texture: Var bezhë
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  Astari:100% Poliestër Bust:82% Poliestër 18% Elastan

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  C
  Mos e hekurosni

Size:
Ngjyra: Var bezhë